Martina a Sisa

Moderátoři: Jirka, Rix

Re: Krušnohorský sraz - 2012

Příspěvekod rafanvm » 14 zář 2011, 18:27

Sice budu makat ještě na stavbě, ale hlásím se také. o/o . Jinak jak Martina, tak Sisa zaslouží metál. Obě ukázali motorkářského ducha a to se cení. -D -D -D
rafanvm
užvaněný motorkář

Vlastnictví FJR: NE

Příspěvekod kebo » 14 zář 2011, 20:19

Sisa dakuje za uznanie.
Inak - zajtra je u nas sviatok tak ideme pozriet XJ6S - ko pre nu. Ta 125-ka je pre nu predsa len primala... ok:
Takze buduci zraz uz bude "stihat" pri predbiehani...
kebo
užvaněný motorkář

Rok výroby FJR: 2015
Vlastnictví FJR: ANO

Příspěvekod Rosta » 15 zář 2011, 06:57

Pokud jdete do jeté, tak š'tastnou ruku při výběru.
Rosta
užvaněný motorkář

Rok výroby FJR: 2001

Příspěvekod Rosta » 15 zář 2011, 06:59

rafanvm píše:Sice budu makat ještě na stavbě, ale hlásím se také. o/o . Jinak jak Martina, tak Sisa zaslouží metál. Obě ukázali motorkářského ducha a to se cení. -D -D -D

No, musím říci, že na zpáteční cestě Dobra Martinu pěkně potrápil, samé točení se na místě :-) ale nakonec v poho, i v tom vedru.
Rosta
užvaněný motorkář

Příspěvekod rafanvm » 15 zář 2011, 19:12

Myslel jsem na vás, letos je to počasí jeden velký extrém. Buď je vedro a druhý den zase kosa. No já se taky pěkně zapotil. Už se na to těším, až nás holky budou v zatáčkách podjíždět. Přece jsou o pár kilo lehčí .".
rafanvm
užvaněný motorkář

Příspěvekod kebo » 15 zář 2011, 19:34

Tak dnesny "vyjazd" bol uspesny a takto to teraz vyzera u nas v garazi:
Obrázek
kebo
užvaněný motorkář

Příspěvekod Rosta » 16 zář 2011, 05:06

Ať dobře jezdí a vždycky kolama dolů o/o
Rosta
užvaněný motorkář

Příspěvekod martin » 16 zář 2011, 08:49

Rovněž přeji mnoho šťastných kilometrů v sedle Yamahy .

Jak to máte s výškou ? Dostane Sisa na zem , nebo už to máte snížený ?
martin
užvaněný motorkář

Rok výroby FJR: 0

Re: Martina a Sisa

Příspěvekod Rix » 16 zář 2011, 11:35

No já myslím že je to fajn když na to umí ženská hezky nasednout pěkně na tom pojezdit o/o o/o ok:
Rix
Site Admin

Příspěvekod rafanvm » 16 zář 2011, 20:22

Pěkný stroj, to byla opravdu fofr akce. Tak to má být, žádné zbytečné tlachání a prostě to přitáhnout do garáže. Hlavně ať slouží minimálně tak dobře jak ty naše FJR a stále kolama na zemi, jak píše Rosťa.
PS: Siso běda Ti jestli nám budeš ujíždět ů-ů
rafanvm
užvaněný motorkář

Příspěvekod rafanvm » 18 zář 2011, 19:36

Tak ako Sisa, máš nějaké první zážitky na novém mazlíkovi? Pochlub se trochu a můžeš i trochu přehánět. ok:
rafanvm
užvaněný motorkář

Příspěvekod kebo » 18 zář 2011, 20:13

Martin, vyska sedla je OK - je dokonca nizsie ako na malom Varadere a to aj bez znizovania.
Bol to "fofr" ale ja som uz taky - dlhie to trva kym sa pre nieco rozhodnem ale potom uz konam rychlo.
Zatial nie je vela skusenosti lebo este nie je prehlasena a nemame technicak (dufam ze buduci tyzden). Sisa spravila cca 120 km (od predajca domov) a isla uplne v pohode. Motorka je poslusna, ale je o cca. 60 kg. tazsia.
Rafane - Sisa sice odkazuje ze sa nemusis bat, ale mal by si uz zacat trenovat - najlepsie niekde na okruhu ...
kebo
užvaněný motorkář

Příspěvekod rafanvm » 20 zář 2011, 17:58

Tak to abych opravdu pomalu začal. Nevím jestli bych to ustál až by to holky pořádně rozjeli. Taky by z toho mohla být pořádná ostuda ...::...
rafanvm
užvaněný motorkář

Příspěvekod Rosta » 30 zář 2011, 08:13

Ahoj Ivane,
ať písne Sisa, jak se jí jezdí, když má teď ta motorka o těch 90kg víc? Myslím, tedy hlavně otáčení na místě a tak.... Nebo jí to nepřijde?
Ahoj Rosťa
PS. Až pojdeš do Žatce a budeš mít vhvíli čas, tak se ozvy.
Rosta
užvaněný motorkář

Příspěvekod kebo » 30 zář 2011, 15:47

Ahoj Rosto,
Sise odkazem nech posle svoje postrehy (aj tak sem chodi potajomky spehovat ci ju moc neohovaram :-D ).
Pokial mozem povedat teraz za nu - ked ide nie je ziadny problem s hmotnostou. Na mieste je to uz horsie. Tento tyzden jej pri otacani na mieste spadla (ked sa chcela dobre otocit do garaze) a kedze bola sama doma, musela volat suseda aby jej ju pomohol zdvihnut - sama to proste neda. Mata Fazera zdvihne? Ja som sa ju to snazil naucit s Varaderom ale nejak nam to nejde. Pozrela sa na rozne videa a navody - ale chce to asi cas a trochu si na to zvyknut...
Do Mladej Boleslavy chodim takmer kazdy tyzden (ale len na otocku kvoli Skode), do Zatca zatial chodia len moji ludia, zatial tam este nic nie je okrem budovy a zopar ludi. Technologie sa zacinaju navazat az buduci mesiac. Samozrejme ked tam pojdem a zostanem s prenocovanim, ozvem sa a mozme sa niekde stretnut - ked idem na otocku je to zlozitejsie...
kebo
užvaněný motorkář

Příspěvekod Rosta » 01 říj 2011, 10:16

Ahoj,
Martina to má taky tak, při jízdě to je v pohodě, ale na místě to je problém, tedy spíš byl. Po tom co jsme to nechaly snížit se to zlepšilo, ale protože spadla taky při otáčení, tak se toho pořád bojí. :-) Osadil jsem to pak padákama od Rutana z motorkářů, a je klid. ...::... psychologický efekt.
Zvedání jsme trénovali na trávě, motka dolů a zvedačka z dřepu, napoprvé to byla makačka, chce to grif a pak to jde. Jednodušší to je na tu stranu, kde je stojánek, na druhou to je horší, aby motorka nepřepadla. K tomu zvedání jsou takové fígle, musíš mít hlavně zařazenou jedničku, řidítka zavřený a nebát se toho. Na motorkářích jsou k tomu i nějaký videa.

Jo a ještě takovej postřeh, když jedem spolu ccsa. těch 140km/h tak je z toho Martina rychleji utahaná než já.
PS.: Mám taky vyřídít, že to Martina dá a sundá na hlavní stojan sama. ...::... Taky s tím ze začátku zápasila.
Rosta
užvaněný motorkář

Příspěvekod Rosta » 01 říj 2011, 10:42

Tak Martina má profil, kdyby si chtěli se Sisou vyměnit nějaké informace. o/o
Rosta
užvaněný motorkář

Příspěvekod rafanvm » 02 říj 2011, 18:30

Holky nic si z toho nedělejte, mě ta první FJR taky spadla, prostě se to někdy stane. Hlavně když se nic vážného nestane a ty plasty se dají opravit. Je pravda, že jsem s tím měl taky problém to postavit, ale dal jsem to, chce to tréning jak to píše Rosťa.
rafanvm
užvaněný motorkář

Příspěvekod martin » 03 říj 2011, 06:58

rafanvm píše:Holky nic si z toho nedělejte, mě ta první FJR taky spadla, prostě se to někdy stane. Hlavně když se nic vážného nestane a ty plasty se dají opravit. Je pravda, že jsem s tím měl taky problém to postavit, ale dal jsem to, chce to tréning jak to píše Rosťa.

Rafane , ve Tvým věku a už máš problémy se stavěním ? Tak to si s tím zajdi k doktorovi . .".
martin
užvaněný motorkář

Příspěvekod kebo » 03 říj 2011, 18:01

Martine, ty si "hovadisko" :lol:

Rafane, je to tak - plasty sa opravia, no problem.

Rosta, Mata - to ste uz uplne v inom "leveli". Z hlavneho stojana to este ide a na hlavny stojan to je este dlha pesnicka - to iste ako s tym "zdvihanim" zo zeme. Budeme ale postupne trenovat.
Chce to cas, najskor si musi na nu trosku zvyknut. Inak Sisa zvyka si rychlo, vcera uz dostala pokutu za rychlost (a to som ja isiel pred nou na FJR a mna nenamerali). :-D .
Inak dik za typ s padakmi - uz som pozeral web, urcite zainvestujeme. Tento vikend som montoval vyssie plexi a origos drziak na kufor + kufor. Ten Givi co sme s motkou kupili bol uplne o nicom.
kebo
užvaněný motorkář

Příspěvekod Sisa » 04 říj 2011, 06:37

Čakala som, kedy ma stihne Ivo bonznúť s tou pokutou. Dlho to netrvalo. ů-ů Dobre sa na mne baví. Včera to povedal aj synovi, len nepovedal, za čo som ju dostala. Jeho reakcia: No, za rýchlosť to určite nebolo.

A na motorku si musím zvyknúť. Tá hmotnosť je veľmi cítiť. Po tom, ako mi doma spadla, mám strach, predtým sa mi to zdalo v pohode.
Sisa
kolemjdoucí motorkář

Příspěvekod jarizz » 04 říj 2011, 06:45

Sisa píše:Čakala som, kedy ma stihne Ivo bonznúť s tou pokutou. Dlho to netrvalo. ů-ů Dobre sa na mne baví. Včera to povedal aj synovi, len nepovedal, za čo som ju dostala. Jeho reakcia: No, za rýchlosť to určite nebolo.

A na motorku si musím zvyknúť. Tá hmotnosť je veľmi cítiť. Po tom, ako mi doma spadla, mám strach, predtým sa mi to zdalo v pohode.

To víš to jsme my, chlapi.
jarizz
Nelituji toho co jsem udělal, lituji toho co jsem mohl a neudělal.
jarizz
FJR profík

Rok výroby FJR: 2009

Příspěvekod martin » 04 říj 2011, 07:33

kebo píše:Martine, ty si "hovadisko" :lol:

Kebo - pro boha , na co zase myslíš ?
Já myslel k doktorovi se zádama . ...::...
martin
užvaněný motorkář

Příspěvekod Rosta » 04 říj 2011, 17:38

Sisa píše:Čakala som, kedy ma stihne Ivo bonznúť s tou pokutou. Dlho to netrvalo. ů-ů Dobre sa na mne baví. Včera to povedal aj synovi, len nepovedal, za čo som ju dostala. Jeho reakcia: No, za rýchlosť to určite nebolo.

To chce jezdit a zkoušet, pak to přijde samo. Martina z toho měla taky panickou hrůzu, po těch pádech, teď už se bojí jenom při malých rychlostech a otáčení ...::...
Jo a ké pokutě, Martina měla neco podobného s autem, pořád jezdí předpisověm jednou jela v obci 55km/h a stálo jí to litr a body. Jinak mě ušetřila několik kaček na moto, to když jela přede mnou a byli tam policajti, já bych 50 nejel..... ů-ů
My máme takovou dohodu, že když někdo z nás zaplatí pokutu, tak ten druhej si koupí nějakej dárek v hodnotě pokuty. Já jsem si koupil zatím jenom jednou, no. """
Rosta
užvaněný motorkář

Příspěvekod rafanvm » 04 říj 2011, 20:07

Martine, ty chuligáne, jeden tu nejsem a už máš nějaké narážky. S tím co jsi myslel, tak s tím určitě problém nemám. Sisa s tou rychlostí to není poprvé ok: Jakmile si to více ošaháš, tak budeš lítat čím dál rychleji. Mamina taky dostala pokutu za rychlost dřív než já a taky jsem ji vytlemil. Jak psal Jarizz, my už jsme takoví. ...::...
rafanvm
užvaněný motorkář

Příspěvekod Sisa » 05 říj 2011, 12:04

Martina, keď zdvíhaš motorku, tak ju dvíhaš chrbtom do sedla ako je na videách na nete, alebo tvárou k sedlu? Ja som to skúšala otočená chrbtom a ani som si neškrtla. Niekde zase píšu, že chytiť za riadidlá, druhá ruka pod sedlo a potom koleno pod nádrž a bokom podvihnúť. Takže postoj opačný.
Máte niekto vyskúšané oba spôsoby? Čo je ľahšie?
Trénovať budem určite. A padáky už sú doma. ok:

Rafane, počkaj, počkaj, to akože už som bola bonznutá aj s inou pokutou? Ja som fakt platila pokutu dvakrát a za rýchlosť. Takže z toho má Ivo šou, lebo jazdím predpisovo.
Ale v nedeľu som bola vytočená, lebo sme stretli tristo motorkárov, čo išli ako blázni a ja som dostala pokutu. ,/,.

Je mi jasné, že to bude vďačnou témou ešte dlhý čas.
Sisa
kolemjdoucí motorkář

Příspěvekod Martina » 05 říj 2011, 17:41

Ahojky Siso,¨
motorku jsem zvedala , když byla položená na trávě a čelem k motorce. Zvedat jí zády chce podle mého názoru ještě někoho kdo to bude jistit jde to ,ale není to moc dobré špatně se potom u toho člověk otáčí ,aby jí dal na stojan a mohl si odpočinout. Takže mě víc vyhovoval druhý způsob hodně vytočit řidítka druhou rukou úchop u sedla a potom z podřepu se to snažit nadzvednout a podložit koleny a na bok . A pak už to jde. Marťa
Martina
kolemjdoucí motorkář

Příspěvekod Sisa » 06 říj 2011, 08:18

Díky.
Sisa
kolemjdoucí motorkář

Příspěvekod rafanvm » 06 říj 2011, 18:30

Ahoj Sisa, tak to opravdu není, to bylo myšleno jako čas budoucí, ale takhle se sama bonznout, že je to již čas minulý, to se celkem povedlo ...::... . Postupně se to povede asi všem, dostat pokutu za rychlost. Takže si z toho nic nedělej a příště jeď rychleti, aby Tě nezastavili.
rafanvm
užvaněný motorkář

Příspěvekod kebo » 15 led 2012, 12:12

Tak vcera som Sise namontoval na XJ6-ku vyhrievane gripy a zasuvku - na ruky uz nebude zima.
kebo
užvaněný motorkář

Příspěvekod rafanvm » 18 led 2012, 19:21

Tak ještě sedlo, neboť holky jsou prostě zmrzlý. ok:
rafanvm
užvaněný motorkář

vyjazdy vyjazdy vyjazdy vyjazdy vyjazdy vyjazdy vyjazdy vyjazdy vyjazdy vyjazdy vyjazdy vyjazdy

Zpět na Ženy v sedle